Hizmetlerimiz

NSB Çelik, demir çelik sektöründe yenilikleri takip ederek, çelik bina imalatı, proje, montaj, elektrik projelendirme, mekanik tesisat, çelik merdivenler, spiral merdivenler, yangın merdivenleri, çelik konstrüksiyon modelleme ve daha birçok hizmet sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini öne çıkaran NSB Çelik, genç ve dinamik uzman kadrosuyla, kaliteli hizmeti ve yüksek ürün kalitesini sürekli iyileştirmeyi hedeflemektedir. Her türlü çelik üretimini gerçekleştiren NSB Çelik, zaman uygun teknolojileri kullanarak sektöründe lider bir şirket olmayı amaçlamaktadır.

NSB Çelik, çelik konstrüksiyon modelleme proje hizmetleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına özel tasarım hizmetleri sunarak sektöründe fark yaratmaktadır. Elektrik projelendirme ve mekanik tesisat konusunda da uzman ekibiyle müşterilerine en kaliteli hizmeti sağlamaktadır.

NSB Çelik, çelik merdiven, spiral merdiven ve yangın merdiveni tasarımlarında müşterilerinin isteklerini ön planda tutmaktadır. Yüksek kaliteli malzeme kullanarak, estetik ve sağlam merdivenler üretmektedir.

NSB Çelik, müşteri memnuniyetini öne çıkaran, yenilikleri takip eden ve profesyonel hizmet anlayışıyla demir çelik sektöründe lider bir firma olmaya devam etmektedir.